O CZYM PISZEMY?

Kursor Na Marketing

Wysłano dnia: 4.02.2016 | Komentarzy: 1
Kursor Na Marketing

10 lutego do katowickiego Centrum Biznesowego OPOLSKA 22 zawita konferencja „Kursor Na Marketing” o marketingu internetowym. Sukces pierwszej edycji dowiódł zapotrzebowania na wiedzę o skutecznym podboju internetu, a profesjonalny charakter wydarzenia sprawił, że na kolejnej edycji nie może nas zabraknąć!

 

O 12:00 odbędzie się prelekcja Łukasza Lipki o rozwiązaniach mobilnych w marketingu. CEO itSilesii przedstawi case study rozwoju firmy na podstawie naszych flagowych produktów mobilnych.

 

Zarezerwujcie sobie cały dzień, bo wydarzenie nasycone jest prelekcjami i warsztatami ekspertów! Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://www.kursornamarketing.pl/ oraz fanpage https://www.facebook.com/KursorNaMarketing/.

Odpowiedzi na "Kursor Na Marketing": 1

  1. celownik

    Od konferencji minęły 2 dni, a ja spisałam swoje wrażenia i wytypowałam kilka rzeczy do podmiany. Jedna rzecz zirytowała mnie niesamowicie… Ale nie zapominam dać dobrych rad dla organizatorów. #KNM Kursor na Marketing – Zapraszam do lektury: http://celownik.net/kursor-na-marketing-wrazenia-po-konferencji/

Dodaj komentarz

O autorze

Łukasz Lipka
CEO

Głowa naszej rodziny. Pasjonat nowych technologii, metod zarządzania i kanapek z szynką. Doktorant na wydziale AEiI Politechniki Śląskiej.