itSilesia to grupa zapalonych programistów i grafików, łączących pasję z pracą.

Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, aby dostarczać firmom dedykowane rozwiązania biznesowe.

Najlepiej opisujące nas słowo? Kreatywność! Innowacyjne aplikacje, mobilna komunikacja oraz mobilność zawodowa. Dostosujemy się do zadania, czasu, pieniędzy, a nawet rozmiaru wyświetlacza w telefonie.

Wczoraj Polska, dzisiaj Europa? Zlokalizowani w sercu gliwickiej "Doliny Krzemowej" już od lat współpracujemy z międzynarodowymi firmami. Jesteśmy dumni z naszych klientów, bo rozwijamy się dzięki współpracy z najlepszymi!

Poznaj
nasz zespół

Łukasz Lipka

CEO

Głowa naszej rodziny. Pasjonat nowych technologii, metod zarządzania i kanapek z szynką. Doktorant na wydziale AEiI Politechniki Śląskiej.

Łukasz Pala

3D Department Manager

Doświadczony grafik 3D, opiekun działu aplikacji Unity. W wolnych chwilach stara się uszczuplać listę miejsc, w których go jeszcze nie było.

Marek Knura

Senior Software Developer

Członek działu aplikacji multimedialnych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w środowisku Unity, a także UX oraz w tworzeniu web frontend.

Zygfryd Wieszok

Software Developer

Pasjonat niekonwencjonalnych rozwiązań, z zaangażowaniem podchodzi do problemów. Najchętniej oskryptowałby całe swoje otoczenie.

Anna Płoska

Software Developer

Ambitny i zaangażowany pracownik działu aplikacji webowych. Lubi herbatę. I też mówi 'Cześć'!

Artur Kasperczyk

Software Developer

Specjalista od clean codu. Odnajduje się świetnie w każdym projekcie. Jest na bieżąco z wiodącymi technologiami webowymi. Lubi chińskie bajki.

Bogumił Grzesik

Senior Software Developer

Doświadczony programista i pasjonat aplikacji Grails. Chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami. Potrafi wycisnąć maksimum z ekspresu do kawy.

Aleksander Grzybowski

Junior Software Developer

W teorii Junior, w praktyce backendowy świr. Niezależnie jak trudne potrafi być zadanie, on robi je od zaraz.

Jakub Osojca

Senior Software Developer

Kilkuletnie doświadczenie z Unity3D. Bezlitośnie zwalcza napotkane problemy i wyciska 110% wydajności. Prywatnie interesuje się planszówkami.

Wojciech Moska

Frontend Jedi

Pracownik działu web. Świetny programista i utalentowany grafik. Specjalista od front-endu. Układa kostkę rubika w 5 sekund.

Tomasz Kaczmarzyk

Junior Software Developer

Specjalista od nadgryzionych jabłek. Zakamarki swojego Maca zna lepiej niż niejeden pracownik Apple. Prywatnie interesuje się exploitami.

Adrian Kacperski

3D Artist

Jeden z naszych grafików 3D. Większość czasu spędza na przesuwaniu kropek. Świat widziany jego oczami zapewne składa się tylko z trójkątów.

Marek Lubas

Junior Software Developer

Praktykant w dziale aplikacji webowych. Wszystkie zadania wykonuje z chirurgiczną precyzją i dbałością o detale.

Krzysztof Suchanek

Senior Software Developer

Doskonały programista z umiejętnością szybkiego uczenia się, a zarazem bardzo pomocna osoba, która z łatwością wszystko wytłumaczy.

Marcin Mikołajczyk

Software Developer

Specjalista od Javy, killer od Phonegapa. Prywatnie lubi motocykle i zupe pomidorową. Chciałby wyjechać za granice ale nie wie dokąd.

Paweł Kluba

Software Developer

Sprawdził się w trakcie praktyk studenckich oraz tak bardzo mu się u nas spodobało, że został na stałe! Gry to jego pasja.

Karol Chmist

Senior Software Developer

Specjalista od Angulara. Doskonały trener pasja z jaką prowadzi szkolenia, pozwala szybkie przyswojenie nowej wiedzy słuchaczom.

Łukasz Grzesik

Senior Software Developer

Doświadczony programista, znawca Javy i Grails.

Kamil Mikołajczyk

Senior Software Developer

Piecze ciasta, chleb, robi wino, a w wolnych chwilach programuje.

Kamila Wysocka

Software Developer

Dopiero nabywa doświadczenia a już teraz wykonuje zadania tak szybko, że jej lista rzeczy do zrobienia jest notorycznie pusta.

Marcin Grygierek

Software Developer

Programuje w czym trzeba, a ostatnio trzeba w Pythonie. Podciąga się na drążku więcej razy niż wszyscy pozostali pracownicy łącznie.

person image