O CZYM PISZEMY?

Kalendarz Kopex wygrywa na festiwalu ZoomArt

Wysłano dnia: 23.03.2015 w kategorii Nasze projekty | Komentarzy: 0
Kalendarz Kopex wygrywa na festiwalu ZoomArt

Z wielką radością informujemy, że kalendarz Kopex wraz z towarzyszącą mu aplikacją rozszerzonej rzeczywistości, którą stworzyła nasza firma, zwyciężył na Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Kalendarzy Zoom Art, który odbył się 14 marca 2015 roku w Katowicach. Kalendarz okazał się bezkonkurencyjny w kategorii F (kalendarz inny/nietypowy/innowacyjny). Jury doceniło pomysł na multimedialny produkt będący połączeniem rysunków wykonanych tradycyjną techniką przez podopiecznych Fundacji Iskierka z innowacyjna technologią Augmented Reality, która uwalnia dodatkowy wymiar percepcji wyświetlając modele 3D na kartach danego miesiąca. Dodatkowo podczas trwania gali finałowej, goście głosowali na najlepszy kalendarz publiczności – ta statuetka również trafiła w ręce firmy Kopex.

 

Zoom-Art

 

Szczegółowe informacje zarówno o tym projekcie jak i innych związanych z rozszerzoną rzeczywistością znajdziecie w naszym portfolio.

Więcej informacji o Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Kalendarzy Zoom Art można znaleźć na stronie tego projektu.

Na zakończenie jeszcze raz gratulujemy wszystkim zaangażowanym w powstanie projektu oraz wyróżnionym w pozostałych kategoriach.

Dodaj komentarz