CO STWORZYLIŚMY?

Aplikacja sprzedażowa do biura sprzedaży TDJ

Aplikacje3D

  • Technologie: multitouch screen, Multitouch table, Unity 3D
Opis:

Aplikacja sprzedażowa na monitor dotykowy pełni zarówno funkcję reprezentacyjną, jak i użytkową. Dzięki dużemu ekranowi i wysokiej jakości grafice prezentuje ofertę w atrakcyjny sposób, a dzięki licznym funkcjom umożliwia pokazanie i omówienie wszystkich interesujących klienta aspektów technicznych oraz porównanie dostępnych opcji.

Specjalnie zaprojektowana i wykonana przez nas obudowa pozwala na używanie monitora jako stołu dotykowego i prezentację aplikacji na przykład na targach branżowych czy eventach.

 

Podsumowanie projektu:

Aplikacja umożliwia prezentację: rzutów mieszkania, parametrów technicznych, ceny, mapy otoczenia w 3D, wizualizacji 2D mieszkań, widoku pięter oraz skorzystanie z porównywarki, która w przejrzysty i intuicyjny sposób pozwala na ocenę wybranych przez klienta lokali.

Synchronizacja z systemem sprzedażowym (aktualizacja statusu poszczególnych mieszkań) zapewnia, że wyświetlana jest tylko aktualna oferta.

Konfigurator na stronie internetowej umożliwia klientowi zapoznanie się z dostępną ofertą również poza biurem sprzedaży.

 

Więcej informacji na temat aplikacji można znaleźć w naszym dziale Case study