CO STWORZYLIŚMY?

Aplikacje na targi

Aplikacje3D

  • Technologie: mobile, multitouch screen, Unity 3D
Opis:

Dla trzech firm, które wspólnie wystawiały się na największych targach branżowych w Polsce, stworzyliśmy aplikacje na targi prezentujące ich oferty produktowe (wirtualne katalogi produktów) oraz wspólną grafikę 3D ukazującą ich uzupełniający się asortyment. Pragnąc pokazać swoją innowacyjność i odejść od wystawiania fizycznych produktów na targach, firmy postawiły na nowoczesny sposób ich prezentacji.
Grafika skupiająca kluczowe produkty producentów prezentowana była na 80 calowym ekranie znajdującym się w centralnej części stoiska. Ponadto każda z firm posiadała osobne stanowisko z indywidualnie zaprojektowaną aplikacją stanowiącą wirtualny katalog produktów wzbogacony o animacje, grafiki, zdjęcia oraz konfigurator.
Wszystkie produkty zostały wymodelowane w postaci modeli 3D, opisane dostępnymi danymi technicznymi i wrzucone do silnika graficznego tak, aby można je było obejrzeć z każdej strony oraz poznać wszystkie parametry, zmieniając je w zależności od potrzeb. Konfigurator umożliwia sprawdzenie dostępnych rozwiązań technologicznych i dobranie ich zgodnie z zapotrzebowaniem.
Aplikacje zostały przygotowane na ekrany dotykowe oraz w wersjach mobilnych.

Podsumowanie projektu:
Grafika główna prezentująca zakres asortymentowy trzech firm
3 interaktywne katalogi produktów, szczegółowo prezentujące asortyment
Ponad 100 modeli 3D produktów
5 dioram
Wersje na urządzenia mobilne