Ostatnie
realizacje

Nasi klienci

Z bloga

School of New Media

Już w najbliższą sobotę, czyli 6 lutego, Katowice staną się stolicą polskiego marketingu internetowego! Równo o 10:00 rusza inauguracja szkoły „School of New Media”, a wraz z nią stanowisko naszej firmy. Zapraszamy do Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego, bo itSilesia znajdzie się w doborowym towarzystwie ekspertów, którzy nasycą cały dzień prelekcjami.

 

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie http://www.schoolofnewmedia.pl/ oraz fanpage’u https://www.facebook.com/schoolofnewmedia/.

Kursor Na Marketing

10 lutego do katowickiego Centrum Biznesowego OPOLSKA 22 zawita konferencja „Kursor Na Marketing” o marketingu internetowym. Sukces pierwszej edycji dowiódł zapotrzebowania na wiedzę o skutecznym podboju internetu, a profesjonalny charakter wydarzenia sprawił, że na kolejnej edycji nie może nas zabraknąć!

 

O 12:00 odbędzie się prelekcja Łukasza Lipki o rozwiązaniach mobilnych w marketingu. CEO itSilesii przedstawi case study rozwoju firmy na podstawie naszych flagowych produktów mobilnych.

 

Zarezerwujcie sobie cały dzień, bo wydarzenie nasycone jest prelekcjami i warsztatami ekspertów! Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://www.kursornamarketing.pl/ oraz fanpage https://www.facebook.com/KursorNaMarketing/.

SpreadIT 2015

Za nami III edycja popularnej konferencji SpreadIT. Przypominamy, że w tym roku itSilesia została po raz pierwszy brązowym sponsorem tejże konferencji. Nasze stoisko czynne przez cały czas trwania wydarzenia, przyciągało mnóstwo osób, które pytały nas o najnowsze technologie z dziedziny grafiki 3D czy Webu. Z ciekawością testowały również działanie nowoczesnych urządzeń, które powoli pojawiają się na rynku i pozwolą na przeniesienie doznań z obecności w świecie wirtualnym na nowy, wyższy wymiar. Cieszymy się bardzo z tak ogromnego zainteresowania tematyką, którą zajmujemy się na co dzień i zapraszamy chętne osoby do współpracy!

Spread0Spread1Spread3Spread2Spread5Spread4Spread8 Spread7

itSilesia brązowym sponsorem na konferencji SpreadIT!

Firma itSilesia została brązowym sponsorem na zbliżającej się wielkimi krokami popularnej konferencji SpreadIT!!!

 

Zapraszamy Was gorąco do odwiedzenia 21 listopada Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Będziecie mogli wysłuchać ciekawych wystąpień znanych i popularnych prelegentów. W międzyczasie jeszcze gorącej zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska, gdzie będziecie mogli zobaczyć i wypróbować jak działają najnowsze urządzenia i technologie związane z grafiką 3D. Przyjdź, zobacz, gwarantujemy, że nie pożałujesz!

 

Więcej informacji o konferencji SpreadIT na stronie: http://spreadit.pl/