CO STWORZYLIŚMY?

Wirtualny katalog produktów dla Famur S.A.

Aplikacje3D

  • Klient: Famur S.A.
  • Zakres prac: aplikacja mobilna, aplikacja VR, aplikacja na powierzchnie dotykowe,
  • Technologie: ekran dotykowy, HTC Vive, mobile, Unity3D, VR
  • Czas trwania projektu: 3 miesiące
  • Liczba osób w zespole: 7
Opis:

Dla firmy FAMUR – jednego z wiodących producentów maszyn górniczych w Europie – stworzyliśmy wirtualny katalog produktów. Aplikacja miała swoją premierę na Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego w Katowicach w 2017 roku, a obecnie służy jako wsparcie dla sprzedawców.
Aplikacja została przygotowana w trzech wersjach: VR (HTC Vive), stół dotykowy (przeniesiona później na urządzenia mobilne) oraz ekran dotykowy. Wersja na ekran dotykowy dodatkowo wyposażona jest w czytnik RFID, który po umieszczeniu fizycznego modelu z naklejką NFC w wyznaczonym miejscu rozpoznaje urządzenie i wyświetla jego model na ekranie. Wersja VR umożliwia obejrzenie kompleksu ścianowego oraz każdego modelu urządzenia z bliska.
Aplikacja zawiera 24 szczegółowe modele maszyn i sprzętu górniczego podzielone na kilka kategorii/grup produktów. Każdy model posiada kilka punktów interaktywnych z dodatkowymi informacjami. Po wyborze danego modelu można obrócić go o 360 stopni, zbliżyć, wyświetlić jego parametry techniczne, informacje o producencie, zdjęcia i filmy z pracy urządzenia.

Podsumowanie projektu:
Indywidualnie zaprojektowany postument z czytnikiem RFID połączony z monitorem dotykowym

Wersja na stół dotykowy stworzona z myślą o targach i eventach

Wersja na urządzenia mobilne, która pozwala sprzedawcom zaprezentować dowolną cechę produktu w każdym miejscu i na każdym spotkaniu

24 szczegółowe modele maszyn i sprzętu górniczego

Około 200 punktów interaktywnych z rozszerzonymi informacjami