CO TO JEST?

Narzędzie pozwala na przeprowadzenie procesu szkolenia i sprzedaży w wirtualnej rzeczywistości. Odwzorowanie w 3D produktu, wzbogacenie go o animacje prezentujące unikalne cechy i sposób działania oraz uzupełnienie o opisy pozwala na prezentację czy naukę w każdych warunkach bez konieczności posiadania prawdziwego obiektu.

DLA KOGO?

DLA KLIENTÓW: Dzięki platformie szkoleniowo – prezentacyjnej możesz przekazać swoim klientom całą wiedzę o produkcie, wszystkich jego cechach i parametrach w atrakcyjny i obrazowy sposób. Umieszczenie produktu w wirtualnej rzeczywistości pozwala na demonstrację sposobu działania i obsługi. Zamiast opowiadać i pokazywać katalogi, sprzedawca może zaprezentować produkt w atrakcyjny i merytoryczny sposób.

DLA PRACOWNIKÓW: Dzięki umieszczeniu prezentowanego obiektu w wirtualnej rzeczywistości można w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach nauczyć pracowników wszystkiego, co potrzebne im w codziennej pracy. Bez wysokich kosztów szkolenia na prawdziwym sprzęcie i bez niebezpieczeństw z tym związanych.

NOWE MOŻLIWOŚCI

CO UMOŻLIWIA PLATFORMA?

Prezentacja produktu – możliwość prezentacji dowolnego obiektu z każdej perspektywy, kąta, możliwość “wejścia” do wnętrza modelu, pokazania detalu i sposobu działania. Bez ograniczeń.

Instrukcje i szkolenia – jedyne rozwiązanie, które pozwala w całkowicie bezpiecznej przestrzeni zaprezentować wszystkie możliwe zagrożenia i sposoby na ich uniknięcie, metody postępowania i poprawne zachowania. Połączenie tekstu, animowanej prezentacji i manualnego ćwiczenia w jednym. Procedury krok po kroku.

JAK TO DZIAŁA?

Aplikacja zarządzająca – przeznaczona dla prowadzącego prezentację/szkolenie aplikacja pozwala na kontrolę nad przebiegiem szkolenia dzięki funkcjonalnościom takim jak wymuszanie pozycji uczestników, podgląd widoków kamery, zmiana kąta kamery. Aplikacja pozwala również na przygotowanie prezentacji dzięki narzędziom do importu, projektowania scen i prezentacji.

Aplikacja VR – przeznaczona dla uczestników prezentacji/szkolenia aplikacja pozwala na odtworzenie wcześniej przygotowanego materiału w wirtualnej rzeczywistości, zadawanie pytań prowadzącemu, zapoznanie się z produktem. Aplikacja wyposażona jest także w samouczek wprowadzający użytkownika w wirtualną rzeczywistość.

CO ZYSKUJESZ:

BEZPIECZEŃSTWO – Przeniesienie szkoleń do VR pozwala uniknąć sytuacji, w których niewykwalifikowani pracownicy mają od razu bezpośredni kontakt z niebezpiecznymi urządzeniami czy maszynami, obniżając tym samym prawdopodobieństwo wypadku.

WYGODĘ I MOBILNOŚĆ – Już nie musisz czekać ze szkoleniem czy prezentacją aż maszyna czy urządzenie dotrze do Ciebie, wysyłać całego zespołu pracowników na kilka dni tam, gdzie są dostępne lub organizować wielogodzinnych spotkań z klientami. Platforma umożliwia przeprowadzenie szkolenia na miejscu, w zwykłej sali, bez konieczności dostępu do urządzenia.

NAUKA PRZEZ PRAKTYKĘ – Dzięki wiernemu odwzorowaniu w przestrzeni wirtualnej użytkownik zapoznaje się dokładnie z obiektem, a dzięki symulacji czynności może ćwiczyć je w zasadzie bez ograniczeń.

 

Jesteś zainteresowany platformą lub chcesz dowiedzieć się więcej o jej możliwościach? Skontaktuj się z nami – https://itsilesia.com/kontakt/